ANA YOLLAR DURURKEN BAŞKANIN EVİNİN ÖNÜNDEKİ YOL ONARILDI

Yazar : Tarih : Okunma : 710 views Yorum Yap

Çivril’de doğalgaz çalışmalarından dolayı ana yolların yapılması gerekirken Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural’ın evinin önündeki yolun yapılmasına tepki gösterdi.

Çivril’de doğalgaz çalışmalarından dolayı yolların bozulması nedeniyle mağduriyet yaşadıklarını dile getirdi.

“BAŞKAN BU YOLDA ÇEKTİĞİMİZ SIKINTIYI ANLAYAMAZ”

Sanayiden çıkamadıklarını söyleyen vatandaşlar; “Ana yolların yapılması gerekirken sayın başkanın evinin önündeki yol yapıldı. Aslında başkan evinin önünü en son yaptıracaktı ki vatandaşın her gün yaşadığı sıkıntıyı anlayabilecekti. Ama nerede öyle başkan. Bizler her gün arabalarımızı sanayiden çıkaramıyoruz. Alt takım denilen bir şey kalmadı. Yazık günah. Doğalgaz getiriyoruz diye vatandaşları mağdur ettiler ”dedi.

“BAŞKANA YAKIŞTIRAMADIK”

Vatandaşlar, başkan Vural’dan açıklama beklediklerini ifade ederek; “Başkanımız niye ilk kendini düşünüyor. Vatandaş ne olacak. Zaten pandemi nedeniyle sıkıntı yaşıyoruz. Birde araba parası eklenince iyice kötü olduk. Bunu başkana yakıştıramadık. Ana yollarda onarım çalışması ne zaman yapılacak. Öyle afiş astırıp Çivril’e doğalgaz hayırlı olsun demekle olmuyor. Kış ayındayız. Yağmur, çamur derken daha kötü olacak. Bu konu da başkandan açıklama bekliyoruz. Bizleri daha fazla mağdur etmesin”diye konuştu.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=