GÖNÜLLERİ FETHEDEN MUHTAR BU SEFER DE KADINLARIN TALEBİNİ YERİNE GETİRDİ

Yazar : Tarih : Okunma : 669 views Yorum Yap

Çivril’in Kocayaka Mahalle muhtarı Hasan Koç, köyü için gece gündüz çalışıyor.

Yaptığı hizmetlerle mahalle halkının gönlünü kazanan Kocayaka Mahalle Muhtarı Hasan Koç, bu kez de kadınların isteği üzerine orta ve aşağı mahalleye giriş yollarını temizletiyor.

“KÖYÜM İÇİN HER ŞEYİ YAPARIM”

Köyü için canla başla çalıştığını söyleyen Muhtar Hasan Koç; “Ben köyümün güzelleşmesi için var gücümle çalışıyorum. Bazen maddi konularda sıkışıyoruz. Ama köylülerim hep destek veriyor. El birliği ile köyümüzü güzelleştiriyoruz. Bizler hizmet etmek için seçildik.  Ben köyüm için her şeyi yaparım. Mezarlığın için kilit taşı döşemesi yaptık. Yolları temizledik. Caminin içini restore ettirdik. Daha yapılacak çok işimiz var. Köylümüz ne isterse talepleri bir bir yerine getireceğim ”dedi.

“HIZ KESMEDEN HİZMETE DEVAM”

Yol kenarı temizlemesinin kadınların talebi olduğuna dikkat çeken Kocayaka Mahalle Muhtarı Hasan Koç; “köyümüzün değerli orta mahalle ve aşağı mahalledeki kardeşlerimizin talepleri üzerine ve giriş yolu olduğu için güzel temiz görünmesi amacıyla yolumuzun temizlenmesine ve düzeltilmesine başladık. Yapılmasında yardımda bulunan rahmi ve Mehmet Ali Yıldırım abilerime köylümün adına teşekkürlerimi sunarım. Hız kesmeden hizmete devam ”diye konuştu.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=