TEK UMUDU ZABITALAR

Yazar : Tarih : Okunma : 478 views Yorum Yap

Çivril’in Aşağı Çapak Mahallesi’nde yaşayan 30 yaşındaki zihinsel engelli Fatih Yıldırım’a, Çivril Belediyesi Zabıta ekiplerinin getirdiği dergi ve gazeteler umut oldu.

Aşağı Çapak Mahallesi’nde ailesi ile birlikte yaşayan Fatih Yıldırım, ayda bir kendisine getirilen dergi ve gazetelerin resimlerine bakarak hayata tutunuyor.

“FATİH ZABITALARIMIZIN GETİRDİĞİ GAZETELERLE MUTLU OLUYOR”

Fatih Yıldırım’ın ailesi Çivril Belediyesi zabıta ekiplerine minnettar olduğunu dile getirerek; “Gazete ve dergiyi eline alıp baktığında yüzündeki mutluluğu hiçbir şeye değişemeyiz. Fatih zabıtalarımızın getirdiği gazetelerle mutlu oluyor. Resimlere bakıyor ve vakit geçiriyor. Allah zabıtalarımızdan razı olsun. Oğlumuzun yüzünü güldürüyorlar ”dedi.

“ABİM İÇİN HER ŞEYİ YAPARIM”

Fatih Yıldırım’ın kız kardeşi Fatma Yıldırım, kardeşine okuma yazma öğretmek için çaba sarf ettiğini belirterek; “ Ben abim için Fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü okudum. Abimle daha güzel ilgilenmek ve onu tekrar hayata bağlamak için hep çabaladım. Abim için her şeyi yaparım. Abim Çivril Belediyesi Zabıta ekiplerinin getirdiği gazete, dergilere bakıyor. Canı sıkılınca hep onlarla meşgul oluyor. Evde bir sürü gazete ve dergisi oldu. Zabıtalarımız abimin umudu oldular. Onlar gelecek diye her ay yollarını gözlüyor. Gün sayıyor. Onlara çok alıştı. Bu yapılan gönül hizmetinden dolayı başta Çivril Belediyesine ve zabıta ekiplerine teşekkür ediyoruz ”diye konuştu.

30 yaşındaki Fatih Yıldırım, gazeteyi veren zabıta ekiplerine sarılarak, bir daha ne zaman gelirsiniz bekliyorum sizi demesi üzerine duygu dolu anlar yaşandı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=