İYİ PARTİ 4 YAŞINDA

Yazar : Tarih : Okunma : 271 views Yorum Yap

İYİ Parti lideri Meral Akşener, partisinin 4’üncü kuruluş yıldönümünde konuştu.

Meral Akşener, emin adımlarla iktidara yürüdüklerinin altını çizerek;” Doğalgaz, su ve elektrik faturalarını gören korkuyor. Bu sorunu en adil şekilde çözeceğiz. Getirdikleri zamları kaldıracağız. Kira fiyatlarını sorun olmaktan çıkaracağız. Hem ev sahiplerini hem kiracıları memnun edecek çözümler üreteceğiz ”diyerek milletine umut mesajını verdi.

“DÖNÜM NOKTASINDAYIZ”

“Bugün bir dönüm noktasındayız” diyen Meral Akşener, “Türkiye yeni bir çağrıyı bekliyor. Anneler, babalar, gençler bizi dinliyor” diye konuştu.

“EMİN ADIMLARLA İKTİDARA YÜRÜYORUZ”

Meral Akşener, İstanbul Sözleşmesini hayata geçireceklerinin altını çizerek; “Bu aziz millet bizleri sevdi, bağrına bastı. Milletimiz bize teveccüh gösterdi” diye konuşurken, “İYİ Parti’yi Türkiye’yi yönetme hayaliyle kurduk. Emin adımlarla iktidara yürüyoruz. Artık biz hazırız, şimdi onlar düşünsün. İstanbul Sözleşmesi’ni kayıtsız şartsız hayata geçireceğiz. İYİ Parti iktidarında kadın işgücüne daha fazla katılacak. İş hayatında hak ettiği değeri görecek” ifadelerini kullandı.

Partili Cumhurbaşkanlığı Sistemi hakkında konuşan Akşener, “Kararları ortak akılla alacağız. Partili Cumhurbaşkanlığı Sistemi’nden kurtulacağız. Tüm keneleri söküp atacağız. Devletin kontrolünü yasalara, kanunla bağlı kılacağız. Her kararımızda milletimize başvuracağız” dedi.

“TÜRKİYE DAHA ‘İYİ’ OLACAK”

İYİ Parti’nin kuruluşunun 4. Yıl dönümü ile ilgili açıklama yapan Çivril İYİ Parti İlçe Başkanı Elvan Çakmakçı; ”Bundan 4 yıl önce 25 Ekim 2017’de Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER önderliğinde kurulan partimizin bugün kuruluşunun 4.yılını kutluyoruz. Önümüze gelen engelleri aşa aşa, kurulan tuzakları boza boza, partimiz ve Genel Başkanımıza atılan iftiraları boşa çıkara çıkara bugünlere geldik. Milletimiz bize güvendi ve biz milletimize umut olduk. Türkiye İYİ Olacak diye çıktığımız bu kutlu yolda, bugün daha iyi anlıyoruz ki Türkiye daha İYİ olacak. Gururluyuz, mutluyuz ”dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=