CUMHUR İTTİFAKI ÇİVRİL’DE TEK YUMRUK

Yazar : Tarih : Okunma : 96 views Yorum Yap

Milliyet Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Ergun Çiftçi ve yönetimi AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul’u ziyaret etti.

AK Parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul ve MHP İlçe Başkanı Ergun çiftçi, AK Parti İlçe binasında gerçekleştirilen ziyarette birlik mesajı verdi.

ERGUN ÇİFTÇİ’NDEN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

MHP Çivril İlçe Başkanı Ergun Çiftçi, 2023’de kazanan Çivril olacak diyerek; “Cumhur İttifakı’nın istikbalinin geleceğini, varlığını, Türkiye’nin bekası adını memleketimiz Çivril’in geleceği adına bizler hep birlikte çalışacağız ve inanıyoruz ki kazanan Çivril’imiz olacak. Cumhurbaşkanımız ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin izlerinden gideceğiz. 2023’de kazanan Çivril’imiz olacak” diyerek birlik beraberlik mesajı verdi.

“DURMAK YOK YOLA DEVAM”

AK Parti ve MHP ile hep birlikte çalışmaya devam edeceklerinin altını çizen AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul; “Bizler Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Ergun Çiftçi ve yönetimi ile birlikte Çivril’imize nasıl faydalı olabiliriz diye çalışıyoruz. Elimizden geleni Çivril için yapmaya hazırız. Bizler Cumhur ittifakı olarak hep tek yumruk olacağız. Kimse bizi bölemeyecek ve ayrıştıramayacak. Elbette eleştirenler olacak her zaman yapıcı eleştiriye açığız. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi durmak yok yola devam” ifadelerini kullandı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=