AK PARTİ İLÇE BAŞKANI BASIN MESNUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Yazar : Tarih : Okunma : 287 views Yorum Yap

AK Parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, basın mensuplarıyla bir araya geldi.

İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda AK Parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, Çivril’deki güncel konuları ele alırken Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan tarafından Çivril’e yapılan yatırımları da değerlendirdi.

“OSMAN BAŞKAN ÇİVRİL İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR”

Irgıllı başta olmak üzere birçok mahalleye üst yapı işlemlerine aralıksız devam eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın Çivril’de önemli yatırımlar yaptığını ifade eden Başkan Ertuğrul; “ Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan, Çivril için gece gündüz demeden çalışıyor. İstek ve arzularımızı yerine getiriyor. Bizler Çivril’imizi en iyi yerlere getirmek için çaba sarf ediyoruz. Bazı mahallelerimizde üst yapı çalışmalarımız devam ediyor. Başta Osman Zolan başkanıma ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ”dedi.

“MAHALLELERDE VATANDAŞLARIMIZLA BİR ARAYA GELİYORUZ”

Mahalleleri yönetimi ile ziyaret ettiğine de değinen Başkan Halil Ertuğrul; “Bizler mahallelere giderek vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Dertlerini, sıkıntılarını dinliyor çözüm üretmek için çaba sarf ediyoruz. Vatandaşımızın derdi ile dertleniyor, sevinci ile mutlu oluyoruz. Bizler memleketimize gönül verdik ve en iyi şekilde hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. Kalp kırmadan, gönül yıkmadan Çivril’imizi en iyi ilçe yapmayı hedefliyoruz. Hep birlikte Çivril’imizi turizm başta olmak üzere Denizli’nin en gözde ilçesi yapacağız ”diye konuştu.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=