SONBAHARDA RENK CÜMBÜŞÜ YAŞANIYOR

Yazar : Tarih : Okunma : 392 views Yorum Yap

Çivril, sonbahar aylarında oluşan renklerle görsel bir şölen sunuyor.

Çivril merkez ve köylerinde sonbaharla rengarenk olan ağaçların yer aldığı, bahçelerin sarı, kırmızı ve turuncu renklerinin oluşturduğu eşsiz manzara fotoğraf karelerine yansıdı.

Çivril’de sonbaharla sararan ağaçların ortaya çıkardığı rengarenk görüntüler doyumsuz manzaralar oluşturuyor. İlçe merkezine yaklaşık 12 kilometre uzaklıkta olan Gürpınar mesirelik alanında sonbaharla sararan ağaçlar adeta renk cümbüşü oluşturuyor. Mesirelik alandaki ağaçların oluşturduğu güzelliği ölümsüzleştirmek isteyenler, renk cümbüşüne dönen bölgeyi ziyaret ederek bol bol fotoğraf çekip yürüyüş yaparak mevsimin keyfini çıkarıyor.

“DÖRT MEVSİM GÜZEL ÇİVRİL SONBAHARDA RENK CÜMBÜŞE BÜRÜNDÜ”

Sonbaharda özellikle Çivril’in ve köylerinin doğal güzelliğinin bir başka olduğunu söyleyen fotoğrafseverler;”Her mevsim güzel olan Çivril özellikle sonbaharda güzelliği bir başka oluyor. Bugün de buraya fotoğraf çekmek amacıyla geldik. Sonbaharın tüm tonlarını bu köyde görmek mümkün. Özellikle kırmızı ve sarı tonlardaki ağaçları, sonbaharın gelişiyle birlikte sanki bir renk cümbüşü oluşturuyor. Merkeze yakın olması sebebiyle bizler de fotoğraf makinalarımızı kapıp hemen bu bölgeye geldik. Şu an güzel fotoğraf kareleri alıyoruz. Umarım kış sezonunda ve diğer mevsimlerde de çekimlerimiz devam eder. Ayrıca bu sonbaharın renk cümbüşünü fırsata da çevirelim dedik. Ama mesirelik alanda eskisi gibi su olsa daha güzel kareler çıkabilirdi ” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=