ÜÇ PUAN SEYİRCİYLE GÜZEL

Yazar : Tarih : Okunma : 264 views Yorum Yap

Takım sahada seyirci tribünde üzerine düşeni yaptı.

Lige üç puanla başlayan Yeşil Çivril Belediye spor başkanı Yasin Göktaş takımı sahada yalnız bırakmayan seyirciye teşekkür etti.

Süper Amatör Ligin birinci haftasında evinde Değirmenönü Sporu 3 – 2 yenerek lige puanla başlayan Yeşil Çivril Belediye sporda yüzler gülüyor.

“SEYİRCİNİN DESTEĞİ 3 PUAN ALMAMIZA YETTİ”

Yeni yönetim ve teknik heyetle çıkılan ilk maçta seyircinin desteği ile üç puanı aldıklarını belirten başkan Göktaş;“ Takım çok yeni ve genç. Üç sıfır öne geçsek de rakibin sinir harbi ve baskıları ikinci yarı biraz paniklememize neden oldu. Ancak seyircinin desteği ile üç puanı almayı bildik” dedi.

“İYİ KADRO KURDUK! DENİZLİ TAKIMLARI SAHA DIŞINDA DA OYNUYOR”

Genç bir kadro kurduklarını belirten Yasin Göktaş; “Ligin başlayacağı bilgisinden sonra yeni yönetim olarak hemen çalışmaya başladık. Daha önce 7 – 8 oyuncunun Uşak’tan geldiği takımı sadece Çivrilli gençlerden kurduk. Bir hafta içinde hem antrenmana çıktık hem tanıştık. Hocamız Çivril’in öz evladı o da büyük çaba sarf etti ve bir haftada gencecik çocukları maça motive etti. İlk maçta bu deneyimsizliğimizi kullanmaya çalıştılar ve oyuncularımızın sinirleri ile oynadılar. Biz iyi bir takım kurduk. Hedefimiz kalıcı ve Çivrillilerden oluşan alt yapısıyla güçlü bir takım oluşturmak. Genç ve dinamik takımı yenemeyeceğini anlayan takımlar maalesef bizimle saha dışında da mücadele ediyor. Bu anlamda hafta sonu stadı dolduran ve maç boyunca takımı destekleyen herkese teşekkür ederim. Takım seyircisiyle güçlü” diye konuştu.

“TAKIMI YALNIZ BIRAKMAYALIM”

İlk maçta rakip takımın seyirci ile girdiği diyalog sonrası seyircinin tepki verdiğine dikkat çeken Yasin Göktaş; “ Mağlup takım oyuncuları zaman zaman bu tür sportmenliğe yakışmayan hareket ve davranışlar sergileyebiliyor. İstemiyoruz ama bunlar oluyor. Seyircimizden sadece bizi desteklemelerini istiyoruz. Olası bu tür taşkınlıklarda takım ceza alabilir yada seyirci yasağı gelebilir. Biz seyircimiz varsa güçlüyüz. Rakiplerin isteği Çivril’de seyircisiz maç oynamak. Önümüzdeki maçlarda daha sağduyulu olursak takımımızı sezon boyunca yalnız bırakmamış oluruz” ifadelerini kullandı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=