“HASTANEMİZİN TELEFON ÇEKMEME SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ”

Yazar : Tarih : Okunma : 476 views Yorum Yap

AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi Başhekimi Şahin Özdemir ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Hastanedeki ihtiyaçların ve çözüm yollarının konuşulduğu toplantıda, AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, her konuda yardımcı olacaklarını söyledi.

“TELEFON ÇEKMEME SORUNUNU CAHŞT ÖZKAN’A İLETTİK”

Hastanenin en önemli sorunlarından olan telefon çekmemesi ile ilgili çalışmalar yapıldığını söyleyen İlçe Başkanı Halil Ertuğrul; “Hastanemize girdiğimiz anda şebekeler gidiyor ve telefon servis dışı. Bu hastanedeki personelimiz için hem de hastaneye gelen hastalarımız için son derece önemli bir sorundur. Bu sorunu AK Parti Grup Başkan vekili ve Denizli Milletvekilimiz olan Cahit Özkan’a ilettik ve bu sorunu en kısada sürede hep birlikte çözeceğiz. Hem vatandaşlarımız hem de hastane çalışanlarımız mağdur olmayacak. Bu konuda hastane başhekimimiz Şahin Özdemir ile birlikte hastanemizdeki ihtiyaçları konuştuk. Elimizden geldiğince hastanemizin ihtiyaçlarını karşılamaya ve yeni çözüm yolları üretmeye devam edeceğiz. Başta sorunlarımızla ilgilenen vekilimiz Cahit Özkan’a şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca başhekimimize davetimi kırmayıp geldikleri için teşekkür ediyorum. Görevlerinde başarılar diliyorum ”ifadelerini kullandı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=