YEŞİL ÇİVRİL BELEDİYESPOR’DA İSTİFA DEPREMİ!

Yazar : Tarih : Okunma : 637 views Yorum Yap

Yeşil Çivril Belediyespor’da yönetim istifa etti.

Süper Amatör Lig’de mücadele eden Yeşil Çivril Belediyespor’un yönetimi istifa etti.

Maçların başlamasına az bir zaman kala yönetimin istifa etmesi Süper Amatör Lig’de yer alan Yeşil Çivril Belediye Spor’u derinden yaraladı.

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural’a defalarca giden yönetim, Başkan Vural’ın umursamaz tavırlarından dolayı istifa ettiği iddia edildi.

Yönetim Kurulu, başkan Vural’a gidip maçların 15 Ekim’de başlayacağını ve neler yapılacağını sordu. Başkan Vural, bakarız ayarlarız diyerek erteledi.

Yönetim kurulu, futbolcuyu tanıyan biziz diyerek; “Başkan Vural’ın bir sürü işi var. Kulüp başkanı var. Ama başkan Vural, her şeye kendisi hâkim olmak istiyor bırakın herkes işini yapsın biz boşuna mı varız dedi.

Yeşil Çivril Belediyespor’dan birkaç futbolcuyu Kıralan Belediyespor’un istediğini söyleyen yönetim; “Oyuncular eğer Kıralan Belediyespor’a giderse kim oynayacak. Futbolcuları toparlayıp konuşalım dememize rağmen Başkan Vural taleplerimize karşılık vermedi . Bizlerde yönetim kurulu olarak verimli olamayacağımız bir kurumun başında durmamızın bir anlamı yok  diyerek  bizden sonra ki yönetim kurulu arkadaşların daha rahat çalışabilmeleri adına istifa ettik. Zaten yeni yönetim atanmış yeni yönetimdeki arkadaşlara da başarılar dileriz” diye konuştu.

İŞTE YENİ YÖNETİM:

Kulüp Başkanı: Yasin Göktaş

Lütfi Karaman

Emrah Ay

Bekir Yüksel

Hüseyin Özkurt

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=