DOĞALGAZ İÇİN AÇILAN ÇUKURA ÇÖP KAMYONU SAPLANDI

Yazar : Tarih : Okunma : 448 views Yorum Yap

Doğalgaz nedeniyle açılan çukura belediyeye ait çöp kamyonu düştü.

Çivril Belediyesine ait çöp toplama aracı Çarşı Mahallesi Güngör Market önünde doğalgaz hat döşemesi için açılan çukura saplanıp kaldı. Doğalgaz çalışması için kazılan yolda oluşan çukura düşen Çivril Belediyesi’nin çöp aracı kurtarılmayı bekledi. Araç sürücülerinin korkulu rüyası haline gelen çukura belediyenin kendi aracının düşmesi vatandaşları hayrete düşürdü.

“DOĞALGAZ GELECEK AMA ARABALARIN ALT TAKIMI GİDECEK”

Belediyenin ilgisizliğinden yakınan vatandaşlar, “12 Temmuz’da Şehitler Mahallesi’nde doğalgaz kazı çalışmaları başladı. Şu an her yer çukur içinde tamam doğalgaz gelmesini istiyoruz ama bir bakıyoruz ki her yerde farklı farklı çukurlar. Biz arabamızla nereden gideceğimizi şaşırdık. Belirli bir yeri yapıp orayı kapatsalar ve diğer yerlere öyle devam etseler çok iyi olacak. Doğalgaz gelecek ama arabalarımızın alt takımları gidecek. Doğalgazdan bozulan yolları belediye yapacak. Biraz olsun yollarda düzenleme yapsalar iyi olacak. En sonunda belediye aracı çukura düştü. Bu kadar iş bilmezlik olamaz. İlçede her yer çukur içinde. Vatandaşların nasıl bir mağduriyet yaşadığını sanırım belediye yetkilileri şimdi daha iyi anlamıştır. Yetkililerden ricamız yollarda çalışma yapılan yerlere bilgilendirme levhası koysunlar” dedi.

“BELEDİYE KAZI ÇALIŞMASI OLAN YERLERİ KONTROL EDİYOR MU?”

Çukurların dolgu malzemesi ile kapatılması gerektiğini söyleyen vatandaşlar; “Ayrıca o çukurları tekrar kazılan toprakla kapatıyorlar. Belediye o çukurları dolgu malzemesi ile kapatması gerekiyor. Bu doğalgaz için kazı çalışmalarının olduğu alanları belediye kontrol ediyor mu? Yapılanlardan haberleri var mı yoksa karşıya geçip biz doğalgazı da getirdik diye övünüyor mu? Bu üst yapı çalışmalarını Denizli Büyükşehir değil Çivril Belediyesi yapacak. Hiç değilse dolgu malzemesini versin oradaki işçiler çukurları dolgu malzemesi ile kapatsın. Önümüz kış ve o topraklar yağmur yağınca çamur olacak. O zaman halimiz daha da kötü olacak ”şeklinde konuştu.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=