SORAN OLURSA BELEDİYE ÇALIŞIYOR!

Yazar : Tarih : Okunma : 465 views Yorum Yap

 

Çivril’de çöp sorununu bir türlü halledemeyen Çivril Belediyesine vatandaş isyan etti.

Çivril’in Kızılcasöğüt Mahallesi’nde çöplerin toplanmadığını söyleyen vatandaşlar, soran olursa belediye çalışıyor dersin ayıptır günahtır diyerek Çivril Belediyesine tepki gösterdi.

“İŞİ EHLİNE VERSİNLER”

Kızılcasöğüt Okulunun önünde çöplerin alınmadığını ve yol üzerine saçıldığını söyleyen vatandaşlar; “Bir çöpü bile halledemediler. Bu nedir ya! Böyle belediye olur mu? Diğer belediyeleri örnek alırken bir baksın o belediyelerin çöp toplama anlayışı nedir, vizyonu nedir? Bizim belediye kendi yandaşlarını işe alır, sorsanız hak yemezler. Ama icraata gelince bir çöpü bile toplayamazlar. Boy boy sosyal medyalarda belediyeye yapılan ziyaretler yer alır. Ama işe gelince çıt yok. Çivril kimlere kaldı. Çivril’in en büyük sorunu kanalizasyon ve çöp. Buna çözüm bulamayan yetkililerin burada ne işi var. İşi ehline versinler ki herkes işini yapsın. Birde burası okul önü çöpler zaten mikrop yuvası bir de pandemi döneminde hassas olunması gerekirken bu duyarsızlıklarından dolayı başta Çivril belediye Başkanı Niyazi Vural’ı ve çöpten sorumlu her kim ise kınıyoruz ”diye konuştular.

Osman Çürük’ün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı gören yetkililer çöpü anında topladılar.

Okul Müdürünün defalarca çöpün alınması için aradığını ancak yetkililerin gelmediği bildirildi.

Osman Çürük sosyal medyada şu ifadelere yer verdi: Kızılcasöğüt Okulumuzun önü. Soran olursa belediye çalışıyor dersiniz. Ayıptır, günahtır” ifadelerini kullandı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=