AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI ÇANKIRI ÇİVRİL’DE

Yazar : Tarih : Okunma : 8 views Yorum Yap

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ceyda Bölünmez Çankırı, AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul’u ziyaret etti.

AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, bir dizi ziyaret ve program için Denizli’ye gelen AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ceyda Bölünmez Çankırı’yı Çivril AK Parti İlçe binasında ağırladı.

Ziyarete Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Avukat Rabia Nur Türk AK Partili meclis üyeleri ve teşkilat katıldı. AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ceyda Bölünmez Çankırı, gösterdikleri misafirperverlikten dolayı Başkan Ertuğrul’a teşekkür ederek, Çivril’de bulunmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.

AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, ilçede çalışmaların aralıksız olarak çalıştıklarını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın işaret ettiği 2023. 2053, 2071 hedeflerine ulaşmayı hedeflediklerini işaret etti.

Başkan Ertuğrul, Çivril tarım ve doğal güzellikleri ile insanları kendine hayran bıraktığını ve tarım ürünlerinde bilhassa elma, şeftalide markalaşma olması gerektiğine de vurgu yaptı.

Ayrıca AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ceyda Bölünmez Çankırı ve Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan başkanlığında haftalık olağan toplantısı yapıldı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=