BAŞKAN ZOLAN: DENİZLİ’MİZİN İNCİSİ ÇİVRİL

Yazar : Tarih : Okunma : 534 views Yorum Yap

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Çivril’i ziyaret ederek vatandaşlarla kucaklaştı.

Denizli’mizin inci güzeller güzeli Çivrilimiz diyerek Çivril’e olan sevgisini dile getiren Başkan Zolan, ilçede devam eden ve yapılacak hizmetleri aktardı.

Büyükşehir statüsüne geçilmesinin ardından Çivril’de hizmet destanları yazdıklarını söyledi.

OSMAN ZOLAN’DAN AK PARTİ İLÇE BİNASINI ZİYARET

AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, İlçe binasında Başkan Osman Zolan’ı ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek; “Osman başkanımızı AK Parti İlçe binamızda ağırlamaktan onur duyduk. İlçe teşkilatımız ile birlikte Osman Zolan başkanımıza ilçemizde yaptığımız faaliyetlerimizi aktardık ”dedi.

“ÇİVRİLİMİZ HER ŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

AK Parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, Osman Zolan ile Çivril’de birçok ilke imza attıklarını söyleyerek; “Hizmette sınır yok. Osman Başkanımız her istediğimizi yaptı ve yapmaya devam edecek. Bizler çocuklar için park istedik yaptı, yol istedik yaptı. Daha sayamadığımız birçok hizmet yapılıyor. Bizler hizmet aşkı ile koşmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın isteklerini Osman başkanımıza iletip elimizden geldiğince yapacağız. Hep birlikte Çivril’imizin çehresi değişecek. Çivril’imiz her şeyin en iyisini hak ediyor. Başta Osman Zolan başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederim”dedi.

Başkan Zolan’ın Çivril ziyaretine Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, belediye meclis üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ali Aydın, Serhat Akbulut ve Ömer Faruk Özer ile daire başkanları ve beraberindekiler katıldı.

ÇİVRİL BELEDİYE BAŞKANI NİYAZİ VURAL’I ZİYARET

Çivrillilerin yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılaşan Başkan Zolan, vatandaşlarla bir süre sohbet edip dertlerini dinledikten sonra program kapsamında ilk olarak Çivril Belediyesine misafir oldu. Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ağırlamaktan dolayı onur duyduklarını dile getirerek, Çivril’e yapılan hizmetler için teşekkürlerini iletti.

“ÇİVRİLİMİZ GÜÇLENEREK YOLUNA DEVAM EDECEK”

Çivril’in Büyükşehir statüsüne geçilmesinin ardından 7 yılda Çivril Belediyesi ile birçok önemli sorunları çözdüklerini, ilçede hizmet destanları yazdıklarını söyleyen Osman Zolan, “Çivrilimizde gece gündüz demeden çalışıyoruz. Çivril bizim için çok önemli, merkezden sonra en büyük ilçemiz. Belediye Başkanımız, meclis üyelerimiz, ilçe teşkilatımızla, bütün çalışma arkadaşlarımızla birlikte Çivril’imizi güzelleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Çivrilimiz güzel hizmetler aldı, bundan sonra da almaya devam edecek. Sayın Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere, bakanlarımızın destekleriyle Büyükşehir Belediyemiz ve Çivril Belediyemiz tarafından, Çivril çok güzel hizmetler aldı, almaya da devam edecek. Çivril’imiz bu güzelliklerle güçlenerek yoluna devam edecek” diye konuştu.

BAŞKAN ZOLAN’DAN SEZAİ BORAN’IN AİLESİNE ZİYARET

Vefat eden önceki dönem AK Parti Çivril İlçe Başkanı Sezai Boran’ın ailesine taziye ziyaretinde bulunan Başkan Zolan daha sonra da ilçede faaliyet gösteren meslek oda başkanlarıyla bir görüşme gerçekleştirdi.

BAŞKAN ZOLAN MAHALLE BAŞKANLARI İLE BULUŞTU

Başkan Zolan, ilçe programı kapsamında AK Parti Çivril İlçe Teşkilatı ile de bir araya gelerek ana kademe, kadın, gençlik kolları yönetimleri ve mahalle başkanlarıyla buluştu. MHP Çivril İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret eden Başkan Zolan, program kapsamında Çivril’de görev yapan muhtarların talep ve önerilerini dinledi. Gece geç saatlere dek süren program kapsamında Başkan Zolan son olarak Çivril’de görev yapan Büyükşehir Belediye personeli ile buluşarak çalışanlarla bir süre sohbet etti.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=