18 YIL SONRA MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNLARI BULUŞTU

Yazar : Tarih : Okunma : 369 views Yorum Yap

Çivril Meslek Yüksekokulu 2003 yılı mezunları 18 yıl sonra bir araya geldi.

“4 HOCAMIZDA BİZE EŞLİK ETTİ”

Öğrencilik zamanlarına hasret kaldıklarını ve arkadaşlarıyla bir araya gelerek bu özlemi giderdiklerini söyleyen Meslek Yüksekokulu mezunları; “Hepimiz muhasebe ve işletme mezunuyuz. Çivril’de 2 gün boyunca otelde kaldık ve özlemden her gece 4’lere kadar sohbet ettik.  Çok heyecanlı bir toplantı oldu. Bizim zamanımızda görev yapan 4 tane hocamız da bize eşlik etti ”dedi.

“18 YIL SONRA OKULA GİRDİĞİMİZDE YİNE AYNI DUYGUYU HİSSETTİK”

Öğrencilik yıllarında gittikleri kafe ve mesire alanlarına giderek 18 yıl sonra oralarda anı yine ölümsüzleştirdiklerini belirterek; “Öğrenci iken fotoğraf çekildiğimiz yerlerde fotoğraf çekildik ve yemek yediğimiz yerlerde yemek yedik. Çivril’in her yerinde ayrı bir anımız var. Arkadaşlarımızı o kadar özlemişiz ki okula girdiğimizde o ilk günkü duyguyu hissettik ”diye konuştu.

“YENİ VE ESKİ MEZUNLAR OLARAK BİR DAHA ETKİNLİK YAPACAĞIZ”

Okuldaki yönetimin 2003 yılı mezunlarını güler yüzle karşıladıklarını belirten mezunlar; “Şuan ki okul yönetimi bize sahip çıktı bizi karşıladılar. Okulu gezdirdiler ve sınıfta oturduk sohbet ettik. Müdür yardımcısı Yaşar hoca ile sohbet ettik. Ne işlerle uğraştığımızı onlara aktardık. Okul müdürü şehir dışında olduğundan dolayı WhatsApp üzerinden bizlere bağlandı tek tek bizlerle tanıştı. Konuşma yaptı ve bizim ziyaretimizden memnuniyetlerini bildirdiler. Bizden bu etkinliğin tekrarını istediler. Eski öğrenciler ve yeni öğrencileri bir araya getirip deneyimlerimizi yeni öğrencilere bir sempozyum da aktarmamızı istediler. Bunu yapmak için sözleştik. İnşallah bir dahaki etkinlikte yeni ve eski öğrenciler olarak kucaklaşacağız ”şeklinde ifade etti.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=