KÜBRA VE İBRAHİM’İN MUTLU GÜNÜ

Yazar : Tarih : Okunma : 787 views Yorum Yap

Kübra ve İbrahim çifti dünya evine girdi.

Seher ve Mehmet Şeylan’ın kızları Kübra ile Ergül ve Ferudun Cemal Işık’ın oğulları İbrahim dünya evine girdi.

Genç çift  “Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız” şeklinde sevenlerini düğünlerine çağırdılar.

Kız evinin bulunduğu Yassıhüyük Mahallesi’nden gelin alındı. Gelin alınırken Şeylan ailesinde mutluluk ve üzüntü bir arada duygusal anlar yaşandı. Hocanın okuduğu dualar eşliğinde gelin alma merasimi tamamlanarak konvoy eşliğinde Çivril’e gelindi.

16.00’da gelin alındıktan sonra düğün için saat 19.30’da Semerci- Şelale Düğün Salonuna geçildi. Gönüllerince eğlenen çifti sevenleri ve yakınları yalnız bırakmadı.

Çivril’in genç iş insanlarından Işık Optik’in sahibi İbrahim Işık bu mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan tüm konuklarına teşekkür ederek; “Eşim Kübra ile bu zorlu yaşam yolunda birlikte yürümeye karar verdik. Doğru kararı verdiğimize inanarak bunu tüm sevdiklerimize ilan edip mutluluğumuza ortak olmalarını istedik. Mutluluğumuza ortak olmak için düğünümüze gelen, arayan, mesaj atan yada hiçbirini yapamayıp gönlünün bizimle olduğunu bildiğimiz güzel kalpli tüm dostlara teşekkür ediyoruz.” dedi.

Biz de Genç Çivril Gazetesi olarak bir yaşam boyu birbirinizi sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi temenni ederiz.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=