VEHBİ DEMİR ÇİVRİL’İ GURURLANDIRDI

Yazar : Tarih : Okunma : 831 views Yorum Yap

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nin 50. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle 1970-2020 yılları arasında Denizli’nin ekonomik, siyasi, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlayan isimleri ödüllendirmek için düzenlenen tören Nihat Zeybekçi Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

Düzenlenen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

 

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muhammet Karaçay’ın açılış konuşması ile başlayan ödül töreni Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Denizli Valisi Ali Fuat Atik’in gecenin önemine dair konuşmaları ile devam etti.

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, kentin sosyal, ekonomik ve politik olarak gelişmesine katkı sağlayan kişi ve kurumlara ödül verdi.

Ayrıca gazetecilik mesleğinde 25 yıl ve üzerini tamamlayan gazetecilere onur ödülü verildi.

Çivril’in ve Denizli’nin ekonomik ve politik olarak gelişmesine katkı sağlayan Demirtaş Hazır Beton şirketinin sahibi Vehbi Demir’e onur ödülü verdi.

Demirtaş Hazır Beton şirketinin sahibi Vehbi Demir’e onur ödülünü Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan takdim etti.

“ÇİVRİL’İN ADINI HERKES DUYACAK”

Vehbi Demir, başta Çivril’i tanıtmak için elinden geleni yaptığını ifade ederek; “Bizler her zaman basın camiamızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Denizli’mizin ve Çivril’imizin gelişmesine ekonomik ve politik katkı sağlamaktan onur duyuyoruz. Çivril’imizin adı sadece Denizli’de değil, tüm Türkiye’de duyulacak. Bu onur ödülünü bana layık gören Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve yönetim kuruluna şükranlarımı sunuyorum ”dedi.

 

 

 

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=