15 TEMMUZ ŞANLI TÜRK MİLLETİNİN ZAFERİDİR

AK Parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

15 TEMMUZ ŞANLI TÜRK MİLLETİNİN ZAFERİDİR
Yazar : Tarih : Okunma : 157 views Yorum Yap

AK Parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Ertuğrul, 15 Temmuz’un Türk Milletinin yeniden dirilişinin adı olduğuna dikkat çekerek; “15 Temmuz, ihanete karşı dik duran, hainlere geçit vermeyen bir milletin destanıdır “dedi.

“ÇANAKKALE RUHUNUN HALEN DİRİ OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA GÖSTERMİŞTİR”

Gururla kutladıkları 15 Temmuz’un dirilişin sembolü olduğunu kaydeden Başkan Halil Ertuğrul, açıklamasında şunları dile getirdi:

Aziz Türk Milletimiz 15 Temmuz 2016’da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dirayeti ve çağrısıyla, dilde tekbir, kalplerde sarsılmaz iman ile gök kubbeden bayrağımızı, minarelerden ezanımızı dindirmeyerek darbe girişimini püskürtmüş ve bertaraf etmiştir. 15 Temmuz gecesi yaşanan hain darbe girişimini unutmadık unutmayacağız.15 Temmuz Türk Milletinin yeniden dirilişinin adıdır. 15 Temmuz milli iradenin vesayete, cesaretin ihanete karşı demokrasi mücadelesinin adıdır. 7’den 7’e aziz Türk milleti 15 Temmuz’da cesareti, dirayeti ve mücadelesi ile bu topraklarda aynı Çanakkale ruhunun halen diri olduğunu bir kez daha göstermiştir. 15 Temmuz 2016 gecesinde Türkiye 252 vatandaşını şehit, 2 bin 190’ınını da gazi vermiştir. Rabbim bizi ezansız, vatansız ve bayraksız bırakmasın. Allah bize bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın. Milletimizin birlik ve beraberliğini kastedenlere karşı bu vatanı korumak için hayatını kaybederek şehadet mertebesine nail olan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum.”

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

İlk yorumu siz yazın

 width=