“DİĞER ADAYLARA GÖRE EN İYİ HİZMETİ BİZ VERECEĞİZ”

Yazar : Tarih : Okunma : 438 views Yorum Yap

Çivril esnaflarından Cengiz Tanışman, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifine aday olduğunu açıkladı.

ARALIK AYINDA BAŞKANLIĞA GETİRİLDİ

1985 yılından bu yana Çivril’de esnaflık yapan ve  15 yıl Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevinde bulunan Cengiz Tanışman 2020 yılının Aralık ayında Başkan Ertuğrul Mutlu’nun vefatının ardından yönetim kurulu üyeleri tarafından başkan olarak görevlendirildi.

KOOPERATİF SEÇİMİ 30 TEMMUZ CUMA

Mart ayında yapılması gereken genel kurulun Pandemi dolayısıyla Temmuz ayına ertelendiğini kaydeden Cengiz Tanışman; “Pandeminin dolayısıyla seçim tarihini ertelenmişti. 30 Temmuz Cuma günü saat 10.00’da Sebze Pazarında seçim yapılacak. Şu an kayıtlı olarak 1100 tane kayıtlı esnafımız var ”dedi.

“EN ZOR ZAMANLARDA ESNAFIMIZIN YANINDA OLDUK VE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Başarının sırrının yönetimle olduğunu söyleyen Başkan adayı Tanışman; “Genç, dinamik, güler yüzlü, tecrübeli yönetimimiz var. Başarının sırrı bu yönetimden kaynaklanıyor. Ben değil, ‘biz’ varız. Bu üç ayaklı bir iştir. Yönetim, çalışanlar ve bankadır. Bu üçüyle iyi diyalog kurar ve iletişimin iyi olursa kredi vermede başarılı olursunuz. O ayağın biri çalışmazsa başarı olmaz. Biz bu uyumu sağladık. Pandemi döneminde gerekli evrakları tamamlayan her esnafımıza kredi verdik. Nasıl ki pandemi döneminde en zor zamanlarda esnafımızın yanında olduysak bundan sonra da olacağımızın sözünü veriyoruz ”ifadelerini kullandı.

“DİĞER ADAYLARA GÖRE EN İYİ HİZMETİ BİZ VERECEĞİZ”

Hizmet için başkanlığa aday olduğunun altını çizen Cengiz Tanışman; “Zor zamanda esnafımızın yanında olduk. En iyi şekilde çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Esnaf ziyaretlerimiz seçim gününe kadar sürecek. Kredilerde de kimseyi mağdur etmedik. Hep esnafa destek olduk. Bu şartlar altında da diğer adaylara göre en iyi hizmeti biz vereceğimizi iddia ediyoruz. Bizim maddi ve manevi bir beklentimiz yok. Yönetim olarak hizmet için varız ”dedi.

“37 KOOPERATİF İÇİNDE İLK ÜÇTEYİZ”

Kooperatifin her yönden iyi durumda olduğunu vurgulayan Tanışman; “Kooperatifimiz 1954 yılında kurulmuş ve o günden bugüne başkan ve yöneticiler görevlerini çok iyi yapmışlar. Hepsinden Allah razı olsun. Şu an kooperatifimiz çok iyi durumda.  Bölgemizde 37 tane kooperatif var. Verdiğimiz kredi ve ekonomik güç yönünden kooperatiflerin içinde ilk üçe girdik. Asıl önemli olan pandemi döneminde bu kooperatiflerin içinde en çok kredi veren ikinci kooperatif olduk. Denizli merkezden bile çok kredi verdik. Bu da bizim bu işte başarılı olduğumuzu gösteriyor. İnsan yaptığı işi düzenli ve planlı iyi bir yönetimle Biz de bu iyi durumu muhafaza edip daha iyiye götürmek için çalışmalarımızı yürüteceğiz. Ayrıca her zaman esnafın yanındayız ve hep yanında olmaya devam edeceğiz ”diye konuştu.

 

CENGİZ TANIŞMAN YÖNETİMİNİ AÇIKLADI:

Başkan adayı- Cengiz Tanışman

Recep Erdoğan

Mustafa Karaosmanoğlu

Yasin Göktaşı

Zafer Akkuş

DENETLEME DE İSE,

İsmail özen

Mustafa Altıntaş bulunuyor.

“KOOPERATİF ÜYELERİMİZİ KAPALI OYLAMAYA DAVET EDİYORUM”

Üyelerimizi kapalı oylamaya davet eden Başkan adayı Tanışman son olarak şunları kaydetti:

“Kapalı veya açık olmasına karar verecek olan üyelerimizdir. Kimsenin mağdur olmaması için kapalıya el kaldırırlarsa biz kapalı yapma taraftarıyız. Bütün kooperatif ortaklarımızı bekliyoruz.”

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=