BAŞKAN VURAL VE MECLİS ÜYELERİ PEYNİR PAZARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Yazar : Tarih : Okunma : 204 views Yorum Yap

Temmuz ayı meclis toplantısının ardından Belediye Başkanı ve meclis başkanı Niyazi Vural, meclis üyeleriyle birlikte peynir pazarında incelemelerde bulundu.

Belediye başkanı Niyazi Vural ve meclis üyeleri karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak inceleme gerçekleştirdi.

“ESNAFLARIMIZI MAĞDUR ETMEYELİM”

Millet ittifakı kiralamaya karşı olmadıkları ancak esnafların mağduriyet yaşamamaları için uğraştıklarını belirterek; “Biz kiraya verilmesine karşı değiliz. Burada satış yapan esnaflarımıza bir yer ayarlanmadan çıkarılması doğru olmaz. Sıcakta süt ve süt ürünleri bozulur. Kapalı alan yapılırsa tabi ki burası değerlendirilsin. Ancak esnafımızı mağdur etmeyelim. Bir sürü kişi buradan ekmek kazanıyor ”dedi.

“ÇİVRİL EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAYACAK”

Belediye Başkanı Vural, esnafların mağduriyetinin söz konusunu olmadığını belirterek; “ Esnaflarımız için bir yer ayarlayacağız. Daha sonra onları oraya taşıyacağız. Kapalı alan yapmadan biz esnafımızı çıkarmayız. Bu konu da siz rahat olun. Haftada bir gün kullanılan peynir pazarı haftanın 7 günü çalışsa kötü mü olur. Bizim amacımız atıl vaziyette olan peynir pazarını aktif halde çalışmasını sağlayarak Çivril ekonomisine katkı sunmaktır ”diye konuştu.

 

 

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=