ESNAF KEFALET’E PLAKET VERİLDİ

Yazar : Tarih : Okunma : 144 views Yorum Yap

Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Ebru Aydınlık, pandemi döneminde hastaneye ventilatör alan Çivril Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatif adına Başkan Cengiz Tanışman ve yönetimine plaket takdim etti.

Çivril Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Cengiz Tanışman, Çivril devlet Hastanesine alınan 6 adet solunum cihazından birini kooperatifin aldığını söyledi.

“ALLAH KİMSEYİ BU CİHAZI KULLANMAK ZORUNDA BIRAKMASIN”

Pandemi nedeni ile çok büyük bir ihtiyaç haline gelen solunum cihazı alımı için Çivril Devlet hastanesine katkıda bulunduklarını kaydeden Tanışman; “Çivril Halkının Sağlığını Koruma Derneğine 40 bin TL Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak bağışımızı yaptık. Hastaneye alınan 6 adet solunum cihazından birini biz aldık. Allah kimseyi kullanma zorunda bırakmasın ama hastalık halinde de eksikliğini göstermesin. Kooperatif olarak yaptığımız bağışımız hastanemize ve Çivril’imize hayırlı olsun ”dedi.

“AMACIMIZ HASTALARIMIZIN BİR AN ÖNCE ŞİFA BULMASIYDI”

Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Ebru Aydınlık, sağlık çalışanlarının ve sağlık kurumlarının her zaman yanında oldukları için Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifine minnettar olduklarını belirterek; “ Salgının başından bu yana birçok mücadele verdik. Çok zor zamanlar geçirdik. Zor zamanımızda yanımızda olan Çivrilli hemşerilerimize ve Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Cengiz Tanışman ve yönetimine minnettarız. Amacımız hastalarımızın bir an önce şifa bulmasıydı” diye konuştu.

“ZOR VE SIKINTILI DÖNEMDE BAĞIŞLANAN VENTİLATÖR BİRÇOK HASTAYA ŞİFA OLDU”

Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Ebru Aydınlık, pandemi döneminde en önemli ihtiyacın ventilatör olduğunu vurgulayarak; “ Coronavirüslü hastalarımız geldiğinde ağır geçirenlere ventilatör kullanıyorduk. Özellikle Kasım ve Aralık aylarında çok ciddi sıkıntı yaşadık. Yüksek rakımlı ventilatörler akciğerleri açıyor. Zor ve sıkıntılı dönemde hastanemize Çivril Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi tarafından bağışlanan ventilatör cihazı birçok hastamıza şifa oldu. Başta Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Cengiz Tanışman’a ve yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum ”ifadelerini kullandı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=