ALİ DUYAR GÜVEN TAZELEDİ

Yazar : Tarih : Okunma : 420 views Yorum Yap

S.S. Çivril – Gürpınar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 2021 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

S.S Çivril- Gürpınar Esnaf Kefalet ve Sanatkârlar Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Duyar, olağan genel kurulda güven tazeledi.

9 Temmuz Cuma günü saat 11:00’de kooperatif binasında gerçekleştirilen toplantı da divan başkanlığını yapan Metin Çilbirci, başkan yardımcılığını Gültekin Köse, kâtip üyeleri ise Çetin Karadağ ve Ramazan Yılmazlı, bakanlık temsilcileri Sercan Erdoğdu, Tayfun Kıroğlu kurulda yer aldı.

“ESNAF VE SANATKAR BU ÜLKENİN OMURGASINI TEŞKİL EDİYOR”

Ali Duyar yaptığı konuşmada, “İlçemizde esnaflarımızın birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi bizleri mutlu ediyor. Ben her seferinde esnaf ve sanatkârımız ile ilgili sıkıntıları makamlara anlatma gayreti içinde oldum ve olmaya devam edeceğim. Şunu söylemem gerekiyor ki Esnaf ve Sanatkar bu ülkenin omurgasını teşkil ediyor. Eğer siz bu ülkeyi ayakta tutmak istiyorsanız, bu omurgaya sahip çıkmanız lazım. Her zaman esnafımızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Pandemi de de her şekilde esnafımıza destek verdik. Zor zamanlarında hep yanlarında olduk. Esnafımız bizim göz bebeğimiz” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=