ÇİVRİL, TURİZM AÇISINDAN DENİZLİ’NİN BİRİNCİ İLÇESİ OLACAK

Yazar : Tarih : Okunma : 380 views Yorum Yap

Çivril’i turizmde canlandırmak için canla başla çalışan AK Parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, Denizli’nin önde gelen seyahat acenteleri ile info turu gerçekleştirdi.

İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, Çivril’i tüm Türkiye hatta dünyaya tanıtmak için elinden gelen gayreti göstereceğine dikkat çekerek; “TÜRSAB Pamukkale Bölge Temsil Kurulu yönetimine Işıklı Gölü’müzde nilüfer gezisi düzenledik. Seyahat acentelerinin yerli ve yabancı turistleri İlçemiz turizmine getirmeleri için tanıtım gerçekleştirdik. İlçemiz turizmine sağlayacakları katkılarından dolayı teşekkür ederim ”dedi.

“İLÇEMİZE GELEN TURİST SAYISI ARTACAK VE EKONOMİ CANLANACAK”

Seyahat acenteleri turizm açısından büyük önem arz ettiğine vurgu yapan Ertuğrul; “Seyahat acenteleri ile gelen turist sayısı fazla ve acenteler bu konuda önemlidir. Turizm ile ilçemizin alt yapısı oluşturuluyor bugünün ve geleceğin planları yapılarak adımlar atılıyor. Hem turizmin canlılığı açısından hem de yerli ve yabancılara bölgeleri tanıtma da önde gelen şirketlerdir. Çivril’imiz nilüfer çiçekleriyle ünlü bir ilçe. Işıklı Gölü, Gökgöl, Beydilli ve Gümüşsu Şelalesi gibi birçok gezilecek ve doğal güzelliği ile ünlü Denizli’nin gözde ilçesi. Amacımız buraya gelen turist sayısını artırmak ve ilçemiz ekonomisine katkı sağlamak. Durmak yok yola devam. Turist sayımız giderek artacak ve ilçemiz ekonomik açıdan da turistik açıdan da Denizli’de birinci ilçe olacak ”diye konuştu.

Düzenlenen etkinliğe TÜRSAB Pamukkale BTK yönetimi, AK Parti ilçe Başkanı Halil Ertuğrul ve yönetimi, Çivril Belediye Başkan Yardımcısı Latif Selçuk ve yönetimi katıldı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=