BAŞKAN VURAL, SELDE ZARAR GÖREN EVİ ZİYARET ETTİ

Yazar : Tarih : Okunma : 290 views Yorum Yap

Çivril’de akşam saatlerinde başlayan yağmur sele neden oldu. İlçe merkezinde cadde ve sokaklarda su birikintileri nedeniyle vatandaş ve sürücüler zor anlar yaşarken bazı mahallelerde evleri su bastı.

 

Sağanak yağış sonrası sel baskını yaşanan Cabar Mahallesini ziyaret eden Başkan Niyazi Vural, yol temizleme çalışmalarını inceleyerek muhtar ve vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

 

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Cabar Mahallesi’nde yaşanan sel baskını sonrası bölgeye giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Çivril Belediyesi tarafından başlatılan yol açma çalışmalarını da inceleyen Başkan Vural, evi selden etkilenen vatandaşın evine giderek zarar hakkında bilgi aldı.

 

“EKİPLERİMİZ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR”

 

Mahalle muhtarı ile selden etkilenen yollarda inceleme yapan Başkan Vural; “Cabar mahallemizde dün etkili olan şiddetli yağışların oluşturduğu selde zarar gören hemşerimizi ziyaret edip geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Yollarımızda ve evlerde oluşan zararı yerinde inceledik. Çivril Belediyesi  ve Büyüksehir Belediyemiz ekipleri çamur temizlik çalışmalarına devam ediyor. Rabbim beterinden korusun” diyerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=