İĞDİR ÇAMLIĞI YAZLIK DÜĞÜN SALONUNUN ETRAFINA SET YAPILDI

Yazar : Tarih : Okunma : 481 views Yorum Yap

Çivril Belediyesine ait olan İğdir Çamlığı Sosyal Tesislerinde yazlık düğün salonu olarak kullanılan bölüme rüzgarı kesmek amacıyla set yapıldı.

Çivril’in en gözde mekanlarından biri olan İğdir Çamlığı, mesireliği, restoranı, kafesi ve kır düğün salonu ile konuklarına hizmet veriyor. Çivril manzarası ve gün batımının eşsiz güzelliğinin izlenebildiği, doğal güzellikleri iç içe bulunduğu çam ağaçlarının içerisinde halkımızın yoğun olarak kullandığı doğal piknik alanı olarak kullanılıyor.

 

Kır düğünü yapmak isteyenlerin tercih ettiği İğdir Çamlığı Sosyal Tesislerinde rüzgarlı günlerde vatandaşları mağdur etmemek amacıyla Çivril Belediyesi düğün salonu olarak kullanılan bölümün etrafına set çekildi.

“AMACIMIZ VATANDAŞLARIMIZIN RAHAT BİR ŞEKİLDE DÜĞÜN YAPMALARI SAĞLAMAK”

Her hizmetin vatandaşın rahat bir şekilde düğün yapabilmesi için uğraş verdiklerini belirten Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural; “ İğdir Çamlığı Sosyal Tesislerimiz çok amaçlı kullanılıyor. Burada düğün, nişan yapılıyor. Çok rüzgârlı havalarda hem vatandaşımız etkileniyor hem de masada bulunan ikramlıklar zarar görüyor. Düğün yapanların rahat bir şekilde düğünlerini yapabilmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz. Vatandaşlarımız istediği zaman bu tesisleri kullanabiliyor. Çivrilli hemşerilerimiz için çalışmaya devam edeceğiz ”dedi.

 

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=