OT YIĞINLARI İÇİNDEKİ SPOR ALETLERİ ÇÜRÜYOR

Yazar : Tarih : Okunma : 278 views Yorum Yap

Çivril’in birçok mahallesinde parkların temizliği yapılmadığı için vatandaşlar sert dille eleştirerek;” Çivril Belediyesi bir parkları da mı temizleyemiyor herkesin belediyesi icraatlar yapıyor bizim belediye ancak laf yapıyor” diye tepki gösterdi.

Çivril’in Çatlar Mahallesi Kavakarası Sokakta bulunan parkın bakımsızlıktan spor aletleri çürüyor.

“BURAYA YAPILAN HARCAMALAR HEBA OLUP GİDİYOR”

Hiçbir yetkili bu parkların halini görmüyor mu diye soran vatandaşlar; “Bu spor aletlerinin konulduğu alan şimdilerde tamamen otlarla kaplı. Adeta bir orman gibi. Bu demir aletler de ne yazık ki çürümeye yüz tutmuş bir vaziyette. Kimseler de ilgilenmiyor. Buraya yapılan tüm harcamalar da böylece heba olup gidiyor. Yazık günah değil mi? Hiç yoktan otları temizleyin ve oyuncakların bakımı yapın ki çocuklarımız oynayabilsin ”dedi.

“DEVLETİN PARASI ÇOK MU?”

Kalan yılların Çivril için kayıp olmamasını istediklerini belirten Çatlar Mahalle halkı; “Belediyenin yapacağı işleri vatandaşlar olarak biz mi yapalım. Herkesin işi gücü var. Herkes bir şekilde o işten ekmek yiyor. İşlerini düzgün yapmıyorlar. Kaç tane mahallede park bakım çalışması yapıldı. Lafa gelince Çivril için her şeyi yapıyorlar ama nerde. Biz görmüyoruz. Bu devletin parası çok mu? Bu bakımsızlık nedir. Çürüyor demirler bakan yok. Yaptığınız işin hakkını verin. İcraat yapın ki bizde destek verelim. Bizim boş laf kalabalığına karnımız tok. Güzel şeylerinizi tebrik ederiz ama yapılmayan işleri eleştiririz. Bizim menfaatimiz için değil, Çivril için çalışın çabalayın. Boşu boşuna 2 yıl Çivril’in kaybı oldu. Kalan yıllarda da bu olmamasını ümit ediyoruz” şeklinde konuştu.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=