CHP Çivril İlçe Başkanı Ataş’tan Hemşireler Günü Kutlaması

Yazar : Tarih : Okunma : 151 views Yorum Yap

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çivril İlçe Başkanı Bedri Ataş, hemşireler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Ataş mesajında: “Fedakârlıklarıyla insanlara umut olan özellikle son yıllarda yaşadığımız koronavirüs salgınına karşı kahramanca mücadele eden hemşirelerimiz, fevkalade önemli bir insanlık görevini yerine getirmektedirler.

Hemşireler, sağlıklı bir toplumun oluşması ve bireylerin sağlığının korunarak hayatlarını kaliteli bir biçimde sürdürmelerini temin için hiçbir ayırım gözetmeksizin gecesini gündüzüne katarak çalışan gizli kahramanlardır. İnsan sağlığından daha önemli ve öncelikli hiçbir şeyin olamayacağı bilinci içerisinde her şart altında büyük bir fedakârlık örneği sergileyen hemşirelerimizin verdikleri hizmet, her türlü övgü ve takdirin üzerindedir.

Bu düşüncelerle; hemşireler gününün, hemşireliğin anlam ve öneminin hatırlanmasına, gayretleriyle mesleğe kalite ve değer kazandırmış hemşirelerimizin anılmasına bir vesile olması temennisiyle, şefkatle, sabırla yapılan bu mesleğin mensubu tüm hemşirelerimizin 12 Mayıs Hemşireler gününü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=