Ataş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü Kutladı

Yazar : Tarih : Okunma : 97 views Yorum Yap

Cumhuriyet Halk Partisi Çivril İlçe Başkanı Bedri Ataş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Bedri Ataş mesajında: “Emek ve alın teriyle şehrimizin ve ülkemizin kalkınmasında büyük rol oynayan kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum. Emeğin, helal kazancın, alın terinin, beden gücünün ve hakkın günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü, iş ve çalışma hayatındaki çeşitli sorunların dile getirilmesi, çözüm önerilerinin ortaya konulması, işçi ve işveren arasındaki muhtemel problemlerin giderilerek, hak, hukuk ve adalet çerçevesinde, karşılıklı dengelerin tesis edilmesi adına çok önemli ve özel günlerden biridir.
Ülkemizin mutlu, müreffeh ve kalkınmış geleceğe yürüyüşünde büyük bir özveri ile çalışan kardeşlerimizin katkıları her türlü takdirin üzerindedir. Her alanda güçlü bir Türkiye, emekçisi, üreteni, çiftçisi, sanayicisi ve iş insanları ile hep beraber el ele vererek çalışması ile mümkündür.
Covid-19 salgınının yaşandığı bugünlerde , tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en içten duygularımla kutlar, sağlık, afiyet ve başarılar dilerim” dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=