ŞEHİR MERKEZİNDEKİ GÖRÜNTÜ ÇİVRİL’E YAKIŞMIYOR

Yazar : Tarih : Okunma : 409 views Yorum Yap

Tarihi ve doğal güzellikleri ile adından bahsettiren Çivril, son günlerde yıkılan yön tabelaları ve denetimsizlik ile dikkat çekiyor.

Çivril’de çoğu mahalle yollarında ve şehir merkezinde yön levhalarının yerlerde olması vatandaşları ve sürücüleri sıkıntıya düşürüyor.

“ÇİVRİL’İN YÖN LEVHALARINDA SIKINTI VAR”

Şehir merkezinde böyle bir görüntünün olması Çivril’e yakışmadığını söyleyen vatandaşlar; “ Çivril’in hemen hemen her yerindeki yön levhalarında sıkıntı var. Ama şehir merkezinde bunu yetkililerin düzeltmemesi ve sürücüleri tehlikeye atması akıl mantık dışı bir şey. Bu nasıl ihmalsizlik. Hiç bir yetkili bunu görmüyor mu? Bu yıkılan yön levhaları yüzünden bir kişi kaza yapsa ne olacak? Bunun sorumlusu kim olacak?” şeklinde konuştu.

“SAYIN BAŞKAN İCRAAT GÖRMEK İSTİYORUZ”

Yetkililerin bu duruma bir an önce el atması gerektiğini söyleyen vatandaşlar; “ Şehir merkezi ve köylerde bulunan tabelalar tekrar gözden geçirilmeli ve bozuk, yıkık olanlar yenilenmeli. Denetim şart.  Ayrıca şehir merkezinde tabelaların olduğu alanlardaki otlarda temizlenmeli. Çivril Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü neden bu tür şeylerle ilgilenmiyor. Buradan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural’a sesleniyoruz. Sayın Başkan icraat görmek istiyoruz. Çivril’imiz için elinizi taşın altına koymanın vakti gelmedi mi? Bir iki yıl daha mı Çivril’in kaybı olacak. Bu denetimsizliğe dur demelisiniz. Sürücülerimizin de canını düşünmelisiniz ”ifadelerini kullandı.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=