ÇİVRİL’DE 2. ETAP TOKİ İHALESİ YAPILDI

Yazar : Tarih : Okunma : 477 views Yorum Yap

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Çivril’de 2’nci etap TOKİ ihalesi yapıldı.

Daha önce büyük meblağdan dolayı iptal olan TOKİ ihalesi tekrar yapıldı.  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Çivril’de yapılacak 448 konutluk projenin ihalesi yapıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Çivril’de yapılacak 448 konutluk projenin ihalesi yapıldı.

TOKİ, Denizli İli Çivril İlçesi 2’nci Etap 448 Konut, 2 Adet Ticaret Merkezi, 1 Adet Cami ve 1 Adet 16 Derslikli İlköğretim Okulu İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edildi.

Konuyla ilgili konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural; “Çivril’de hizmetlerimiz aralıksız devam ediyor. Çivril’imize yenilikler kazandırmaya ve vatandaşlarımızı evlerine kavuşturmak için gayret ediyoruz. Girişimlerimiz sonucunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ilçemizde yapacağı 448 konut, 2 adet ticaret merkezi, 1 adet camii ve 16 derslik ilköğretim okulunun ihalesini yaptık. Şimdiden ilçemize ve sahiplerine hayırlı uğurlu olsun ”dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=