PANDEMİ POLİS HAFTASINI DA VURDU

Yazar : Tarih : Okunma : 230 views Yorum Yap

Denizli Valiliği kararıyla etkinliklerin yasaklanmasından dolayı gün içinde AKP, CHP ve İYİ Parti Çivril ilçe Emniyet Müdürü Asım Kayacı’ya yerinde ziyaret edilip Polis Haftası kutladı.

Polis Haftası münasebetiyle İlçe Emniyet Müdürü Asım Kayacı’ya çeşitli ziyaretlerde bulunuldu.

Polis haftası kapsamında İlçe Emniyet Müdürünü ziyaret eden Belediye Başkanı Niyazi Vural “Güvenliğimiz için gece gündüz çalışan polislerimize teşekkür ederiz” dedi.

“FEDAKARCA ÇALIŞIYORLAR”

Polis Merkezinde gerçekleşen ziyarette bir süre polislerle sohbet eden başkan Vural emniyet güçlerinin Milletimizin huzur ve güven içinde yaşaması için büyük bir fedakârlıkla çalıştığını belirterek, polis memuru ve bekçilere görevlerinde gösterdikleri fedakârlıktan dolayı teşekkür edip başarı diledi.

AK Parti ilçe Başkanı Halil Ertuğrul ve yönetimi Emniyet Müdürü Asım Kayacı’yı ziyaret etti.

 “HUZUR VE GÜVENLİK İÇİN ÖZVERİ İLE ÇALIŞIYORLAR”

Polislerin Türkiye’nin dört bir yanında özverili ile çalışan ve fedakarlıktan kaçınmadan görev yaptıklarına dikkat çeken AK Parti İlçe Başkanı Halil Ertuğrul; “Kutsal vatan topraklarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın, 176.kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz ‘Polis Haftasını kutlamak vesilesiyle İlçe Emniyet Amirimiz başta olmak üzere polislerimizi ziyaret ederek haftalarını kutladık ”ifadelerini kullandı.

“TÜRK MİLLETİ EMNİYET GÜÇLERİNİN HER ZAMAN YANINDA”

İYİ Parti ilçe Başkanı Elvan Çakmakçı ve yönetimi Emniyet Müdürü Asım Kayacı’yı ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Asım Kayacı nezdinde tüm polis teşkilatının haftasını kutlayan İYİ Parti İlçe Başkanı Elvan Çakmakçı; “Emniyet teşkilatımızın 176. Kuruluş yıldönümünde Çivril İlçe Emniyet Müdürümüz Asım Kayacı ve polis memuru arkadaşları ziyaret ederek Polis günlerini kutladık. Türk Milleti de Emniyet Teşkilatımıza her zaman güvenmiş, her türlü desteği vererek yanında yer almış ve almaya devam etmektedir. Bu vesileyle her kademede görev yapan Emniyet Teşkilatı mensuplarını tebrik ediyor ve misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için teşekkür ederiz” diye konuştu.

“HALK OLARAK POLİSLERİMİZE BU ZORLU GÖREVDE YARDIMCI OLMALIYIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Bedri Ataş ve yönetimi Emniyet Müdürü Asım Kayacı’yı ziyaret etti.

Bedri Ataş, Polis Haftası kapsamında Emniyet Müdürü Asım Kayacı’ya çiçek takdim etti.

Ataş; “Türk Polis Teşkilatımızın, 176.kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz ‘Polis Haftasını’ kutlamak vesilesiyle CHP ilçe örgütü olarak polis merkezini ziyaret ettik. Böyle bir mesleğin icrasının da elbette bazı zorlukları olmaktadır. Halkın güvenliğini sağlamak ve onları korumak kolay değil, bu açıdan bakınca teşkilatın ne kadar önemli bir görev üstlendiğini görmekteyiz. Halkında, bizimde polislerimize bu zorlu görevde yardımcı olunmasının gerektiği bilincinde olmalıyız ”dedi.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

 width=