TEKZİP DEĞİL HİZMET BEKLİYORUZ

Yazar : Tarih : Okunma : 432 views Yorum Yap

Asli görevini bile yapamayan Çivril Belediyesi toplanmayan çöpler ve bakımsız tesisler ile ilgili yapılan haberlere tekzip istedi.

Çivril Belediyesi geçen hafta gazetemizde yayınlanan ‘Açılmadan Harabeye Döndü’ haberi için Noter kanalı ile tekzip yayınlamamızı istedi.

Yapılan haberde söz konusu statta biriken çöplerin bir hafta önce toplatılmasını konuştuklarını söyleyen başkan yardımcısı Latif Selçuk “o çöpleri toplayacaktık daha geçen hafta konuştuk” diyerek Belediyenin çalıştığını iddia etti.

Çivril Belediyesi ilçe stadının tuvalet ve duşları ile ilgili yaptığımız haberden sonra tekzip yayınlamamızı isteyerek Basının bağımsızlık ve özgürlüğüne darbe vurmaya kalktı. İçerisine çöp ve içecek kutusu atılan tesislerin durumu ile ilgili haberle ilgili olarak gazetemizi suçlayan Başkan Yardımcısı Latif Selçuk “biz temizleyecektik. Geçen hafta konuştuk” diyerek yönetim ciddiyeti örneği sergiledi.

Süper Toto teşkilatı tarafından yapılan UEFA standartlarındaki ilçe stadyumunun Çivril belediyesine devredilmesinin ardından sosyal tesisleri çöplük haline gelmiş, duş ve tuvaletleri ise bakımsızlık ve pislikten harabe olmuştu.

Her gün yüzlerce kişinin kullandığı statla ilgili olarak yaptığımız haberin arkasındayız.

Belediyenin görevi ilçede yaşayan insanlara kaliteli hizmet sunmak ve aksaklıkları önlemektir. Çivril Belediyesinden beklentimiz hizmet. “Kaliteli” olması gibi bir lüksümüz yok artık. Şehrin değerlerine sahip çıksın milli değerleri korusun halkın parasını çarçur etmesin yeterli.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=