NİHAT KAPLAN’IN MUTLU GÜNÜ

Yazar : Tarih : Okunma : 825 views Yorum Yap

Türkan ve Süleyman ALTUNBAŞ’ın kızları Raziye ile Şefika ve Nihat KAPLAN’ın oğulları Kağan hayatı bir ömür parlaşmak için imza attı.

Genç Çivril gazetesi yazı işleri müdürü Nihat kaplanın bu mutlu gününde dostları ve sevenleri yalnız bırakmadı.

ALTUNBAŞ ve KAPLAN aileleri bir yandan evlatlarını evlendirmenin mutluluğunu yaşarken bir yandan da dostları ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

27 Mart 2021 Cumartesi günü Menteş Mahallesinde bulunan oğlan evinden saat 14.00’de çok sayıda aracın katıldığı konvoy eşliğinde Baklan’ın Kavaklar Mahallesindeki kız evine gidildi. Okunan dualar eşliğinde gerçekleştirilen gelin alma töreninde  oğlan tarafı mutluluk yaşarken kız tarafı ise kızlarından ayrılmanın burukluğu ve mutluluğunu bir arada yaşadı.

PANDEMİ KURALLARINA UYGUN YAPILDI

Pandemi dolayısıyla düğün yapılamazken genç çift 27 Mart 2021 Cumartesi günü Çarşı Mahallesi Sebze Pazarı Yanı İNCİ DELUXE GARDEN DÜĞÜN SALONUN‘da düzenlenen Nikah merasimi ile dünya evine girdiler. Nikah Merasimi Maske mesafe ve hijyen kurallarına uygun yapıldı.

Nikah törenine çok sayıda davetlinin yanı sıra

26 Mart 2021 Cuma Akşamı Baklanın Kavaklar Mahallesinde yapılan Kına Gecesi merasimine  İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tolga Akalın, İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin ÖZTÜRK, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Burcu AKÇURA ve çok sayıda davetli katıldı.

Genç Çivril Gazetesi olarak yeni çifti gönülden kutluyor ve bir yastıkta kocayıp ömür boyu mutlu olmalarını diliyoruz.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=