GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN ÇİVRİL’E MÜJDE

Yazar : Tarih : Okunma : 502 views Yorum Yap

Ak Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul ve Belediye Başkanı Niyazi Vural, Ankara ziyaretinden müjdelerle döndüler.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda Denizli’ye özel ‘Gençlik ve Spor Yatırımları Protokol Töreni’ düzenlendi. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda düzenlenen törende Çivril’e yapılacak olan yatırımların protokolü imzalanırken ilçeye 5 adet halı saha başta olmak üzere geleneksel spor sahası da yapılacak.

“HER ŞEY GENÇLERİMİZ İÇİN”

Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Çivril’in tarih ve turizminin yanı sıra sporda da önemli bir ilçe olduğunu vurgulayarak; “ Çivril her anlamda farklı bir ilçe. Birçok olaya şahitlik etmiş bir ilçenin olmasının yanı sıra turizm şehri olma yolunda da ilerliyoruz.  Çivril’de gençlerimiz için Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan 5 adet halı saha, 15 basket potaları ve geleneksel spor sahası yapılaması için gerekli görüşmeler yapıldı. Her şey Çivrilli gençlerimiz için. Çivril’imize hayırlı olsun. İlçemize yapılacak olan yatırımlar için Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“SEVDALISI OLDUĞUM ÇİVRİL İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM”

Gençleri daha güzel yerlerde spor yapmaları için uğraştıklarını dile getiren AK Parti Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul; “Göreve geldiğimiz günden itibaren sevdalısı olduğum Çivril’ime en iyi şekilde hizmet etmeye gayret gösterdim ve göstereceğim. Hedefimiz gençler ve onlar için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ankara ziyaretimizde Çivril’imiz için yapılacak olan halı saha ve basketbol potaları ilçemize hayırlı olsun. Devam eden projelerimiz içinde Grup Başkan Vekilimiz Cahit Özkan’ı ve diğer milletvekillerini makamında ziyaret edip ilçemizde yapılacak projeler için desteklerini beklediğimizi dile getirdik. Ayrıca Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ilçemize en güzel şekilde hizmet etmeyi kendime borç bilirim” şeklinde konuştu.

Düzenlenen törene Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Milletvekilleri Nilgün ÖK, Ahmet Yıldız ve Şahin Tin, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Çivril İlçe Başkanı Halil Ertuğrul, AK Parti ilçe belediye başkanları da katıldı.

 

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=