KAĞAN-RAZİYE BİR ÖMÜR EVET DEDİLER

Yazar : Tarih : Okunma : 636 views Yorum Yap

Çivrilli gazeteci Nihat Kaplan’ın mutlu gününde başta Genç Çivril Gazetesi imtiyaz sahibi Serap Sofulu ve eşi Hasan Sofulu yalnız bırakmadı. Nihat Kaplan’ın oğlu Kağan Kaplan hayatını Türkan – Süleyman Altunbaş’ın kızı Raziye ile birleştirdi.

Genç Çivril Gazetesi Genel Koordinatörü ve Yazı İşleri Müdürü Nihat Kaplan, oğlu Kağan Kaplan’ı evlendirdi. Baklan Kavaklar Mahallesi’nin sevilen ailelerinden Altunbaş çiftinin kızları Raziye ile Nihat-Şefika Kaplan’ın oğlu Kağan Kaplan dünya evine girdi.

Koronavirüs kuralları kapsamında gelin ve damat oyunu oynandı. Gelin testi kırdı.

DÜNYA EVİNE GİRDİLER

Menteş Mahallesi’ndeki oğlan evinde başlayan düğün salgın kurallarına uygun olarak gerçekleştirildi. Davetli ve misafirlerin oğlan evi önünde toplanmasının ardından Kavaklar mahallesindeki kız evine gidildi. Burada yapılan duadan sonra baba evinden alınan gelin Menteş mahallesindeki düğün evine getirildi. Gelinin dualar eşliğinde baba evine inmesinden sonra düğün salonunda kıyılan nikâh ile gençler hayatlarını birleştirdi.

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Kaplan ve Altunbaş ailelerini mutlu gününde sevenleri ve dostları yalnız bırakmadı. Şefika – Nihat Kaplan ve Türkan Süleyman Altunbaş çifti, çocuklarının mutlu günlerinde, uzaktan ve yakından gelerek kendilerini yalnız bırakmayan tüm eş dost ve akrabalarına teşekkür etti.

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=