CHP’DEN İYİ PARTİ’YE ZİYARET

Yazar : Tarih : Okunma : 211 views Yorum Yap

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Çivril İlçe Başkanı Bedri Ataş ve yönetimi, 3 Belediye Başkanı ve siyasiler İYİ Parti İlçe Başkanı Elvan Çakmakçı ve yönetimini makamında ziyaret etti.

“2024 YILINDA HER ŞEY ‘İYİ’ OLACAK”

Çivril İYİ Parti İlçe Başkanı Elvan Çakmakçı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “İlçe başkanlığına geldiğim günden bugüne kadar ilçem için canla başla çalışmaya devam ediyorum. Hem İYİ Parti hem de Cumhuriyet Halk Partisi ile birlikte Çivril için elimizden geleni yapıyoruz. Çivril’in yararına olacak her şey için evet derken zararına olacak her şeye hayır diyoruz. Millet ittifakı ile uyum içerisinde 2024 yerel seçimlerine kadar planlı ve düzenli bir yol izleyip 2024 yılında Çivril Belediyesini Cumhuriyet Halk Partili yapmak istiyoruz. Çivril her şeyin en güzeli en iyisini hak eden bir ilçe. Diğer ilçelerin gerisinde kaldık ama inşallah 2024 yılında her şey İYİ olacak ”ifadelerini kullandı.

“2024 YEREL SEÇİMLERDE ÇİVRİL BELEDİYESİ BİZİM OLACAK“

Çivril Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Bedri Ataş,2024 yerel seçimlerde Çivril Belediyesini alacaklarını söyleyerek; “ İYİ Parti ve belediye meclis üyeleri ile iyi bir diyalog içindeyiz. Millet ittifakı olarak hiçbir zaman İYİ Parti’de Cumhuriyet Halk Partisi de parti olarak konuşmadık. Hep millet ittifakı olarak konuştuk. İnşallah bir sonraki seçimde Çivril Belediyesini alacağız. Birlikte çalışacağız ve 2024 yerel seçimlerde Çivril Belediyesi bizim olacak ”dedi.

“İYİ PARTİ BİNASINDA KENDİMİ HİÇ YABANCI HİSSETMİYORUM”

Eski CHP İlçe Başkanı Ömer Köseoğlu,İYİ Parti’de kendini yabancı hissetmediğini belirterek; “Çivril İYİ Parti dünyası bir anlamda bizim de dünyamız. Kaybettiğimiz bir seçimin arkasından İYİ Partili arkadaşlar beni çağırmıştı. Beraber yürüttüğümüz seçim çalışmasından dolayı hediye vermişti. Çok duygulanmıştım. O günden bugüne belki seçim sürecinde bazı zaman çatışmalı geçen o beraberliğimiz bir dostluğa dönüştü. Dolayısıyla İYİ Parti binasında kendimi hiç yabancı hissetmiyorum. İYİ Parti sanki bizim partimiz gibi aynı Cumhuriyet Halk Partisinde ne hissediyorsam aynı şeyleri hissediyorum. Bugün Türkiye’nin temel sorunu Tayyip Erdoğan ve ekibinden kurtulmaktır. Türkiye’nin temel sorunu budur. Biz ancak bu ekipten kurtulduktan sonra Cumhuriyeti yeniden inşa etme şansına sahibiz. Yoksa bu ekip olduğu sürece üniversiteleri, orduyu, içişleri bakanlığını kısaca aklınıza gelen her şeyi bu adam ele geçirecek. Diktatörlüğü kurmuş ve biz bu diktatörlük karşısında el birliği ile beraber olmadığımız sürece Türkiye’nin geleceğini aydınlık göremiyorum ”şeklinde konuştu.

 

 

admin (gencivrilgazetesi@hotmail.com) Websitesi

Bunlarda İlginizi Çekebilir

 width=