Yaşam

YAMAN VE AKAY AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

YAMAN VE AKAY AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Öznur ve Sebahattin Yaman’ın kızları Gizem ile Gülsüm ve Mehmet Akay’ın oğulları Fatih dünya evine girdi. Meslektaşlarımızdan Sebahattin Yaman’ın kızını evlendirdiği bu mutlu gününde sevenleri yalnız bırakmadı. Birçok siyasi isim..
KARDELEN VE ASIM MURADINA ERDİ

KARDELEN VE ASIM MURADINA ERDİ

Oya ve Faruk Çetinkaya’nın kızları Kardelen ile Gülsün ve Tevfik Fikret Bilgin’in oğulları Asım dünya evine girdi. Genç çiftin kına gecesi 20 Eylül cuma günü Ahmetçik Parkı Havuzbaşı Restaurantında gerçekleşti...
ÇİVRİL’İN YENİ DİYETİSYENİ VAR

ÇİVRİL’İN YENİ DİYETİSYENİ VAR

Genç diyetisyen Tuğçe Yiğit Cumhuriyet Caddesi Halkbank karşısında açtığı işyerinde hizmete başladı. Çivril’in yetiştirdiği isimlerden biri olan Diyetisyen Tuğçe Yiğit’i yakından tanımak ve mesleği hakkında kısa bilgiler almak için yaptığımız..
MUHTAR’IN EN MUTLU GÜNÜ

MUHTAR’IN EN MUTLU GÜNÜ

Yukarı Çapak Mahallesinin sevilen Muhtarı Ramazan Yıldız mutluluğa giden yolda ilk adımı attı. Yukarı Çapak Mahallesi Muhtarı Ramazan Yıldız Baklan’ın Erdemli Mahallesinde yaşayan Sinem Bozkurtla nişanlandı. 7 Eylül Cumartesi günü..
NEZİHE VE HASAN’IN MUTLU GÜNÜ

NEZİHE VE HASAN’IN MUTLU GÜNÜ

Raziye ve Abdurrahman Yıldırım’ın kızları Nezihe ile Sevgül ve Osman Karabal’ın oğulları Hasan dünya evine girdi. Ailelerin ayrı illerde yaşamasından dolayı iki farklı ilde düğün düzenlendi. İlk düğün 30 ağustos..
BESTE VE AYTAÇ MURADINA ERDİ

BESTE VE AYTAÇ MURADINA ERDİ

Sevcan ve Serhat Taneli’nin kızları Beste ile Türkan ve Mustafa Koyuncu’nun oğulları Aytaç dünya evine girdi. Genç çiftin düğünü 7 Eylül cumartesi günü saat 15.30’da Şehitler Mahallesindeki kız evinde gelin..
FESTİVALİN ARDINDAN

FESTİVALİN ARDINDAN

Elma festivali boyunca yoğun ve yorucu çalışma temposunda gece gündüz stantlarından ayrılmayan Çivril Esnafları ilgiden oldukça memnun kaldı. Amaçlarının tanıtım olduğunu söyleyen esnaflar; “İlk amacımız tanıtım yapmaktı. Tabi para kazanmak..
ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Cumhuriyet Meydanı’nda başlayan festivalin son gününde en yavaş bisiklet sürme yarışması, en kısa sürede çekirdek yeme yarışması, en iyi elma, şeftali ve ay çekirdeği yetiştiricileri, en iyi elmalı pasta yarışması..