Siyaset

EYLÜL AYI MECLİS TOPLANTISI

EYLÜL AYI MECLİS TOPLANTISI

Eylül ayı meclis toplantısı 2 Eylül Pazartesi günü yapıldı. Toplantının açılış konuşmasında Belediye Başkanı Niyazi Vural ilk önce festivalde yanında olan ve kendisini yalnız bırakmayan Belediye Meclis Üyelerine, Belediye Personellerine..
MECLİSE DAMGA VURAN GERGİNLİK

MECLİSE DAMGA VURAN GERGİNLİK

BİZ HİÇ BİR ZAMAN MUHALEFET ŞERHİ KOYMADIK Çivril Belediye Meclisinde doğal gaz ile ilgili devam eden görüşmelerde Başkan Vural’ın muhalefetin daha önceki alınan kararda şerh koydurduğunu bunda da aynısını yapmamalarını..
BORU SONRADAN GELECEK

BORU SONRADAN GELECEK

Gündem maddesi 1’de yer alan Enarya firması ile ilgili yapılacak oylama metninde Enerya firmasının istediği işi istediği zamanda yapabilmesine izin verilmiş olacağı anlamı çıktığını ifade eden CHP meclis üyesi Semih..
OYLAMADA ORTALIK KARIŞTI

OYLAMADA ORTALIK KARIŞTI

Çivril Belediyesi Ağustos Ayı Olağan Meclis Toplantısı Birinci Birleşim Birinci Oturumu 05 Ağustos Pazartesi günü belediye meclis toplantısında yapıldı. Millet İttifakı Meclis Üyeleri Toplantıda görüşülecek olan Enerya Denizli Gaz Dağıtım..
YAZICI’DAN İYİ DİLEKLER

YAZICI’DAN İYİ DİLEKLER

31 Mart 2019 günü yapılan yerel seçimlerin ardından seçilen yeni belediye başkanı ve yeni meclis üyelerinin ilk toplantısı 08 Nisan 2019 Pazartesi günü belediye meclis toplantı salonunda gerçekleşti. Çivril Belediye..
MECLİS ÜYELERİ SEÇİME GİRDİ

MECLİS ÜYELERİ SEÇİME GİRDİ

Çivril Belediyesi 2019 Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı 8 Nisan Pazartesi günü tüm üyelerin katılımı ile gerçekleşti. Başkan Niyazi Vural’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından Çivril Belediyesini yürütecek olan meclis üyelerin..
KÖSEOĞLU GAZİLERLE BİRLİKTE

KÖSEOĞLU GAZİLERLE BİRLİKTE

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Ömer Köseoğlu Türkiye Muharip Gazileri Derneği’ni ziyaret etti. 18 Mart Çanakkale Zaferi vesilesi ile ziyaret ettiği dernekte Ömer Köseoğlu’nu, Çivril Türkiye Muharip..
ÇİFTÇİ, PROJELERİNİ ANLATIYOR

ÇİFTÇİ, PROJELERİNİ ANLATIYOR

Geçtiğimiz hafta başkan olduğu takdirde belediye çalışmalarında yapacağız sistem değişikliğini anlatan Çivril’in Bağımsız adayı Ergun Çiftçi bu hafta da projelerini anlatıyor. Kendi maaşını da bağışlayacağı bir fon oluşturarak ihtiyaç sahiplerinin..
KARACA, ‘MART’IN SONU BAHAR’

KARACA, ‘MART’IN SONU BAHAR’

Millet İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı için Çivril’e gelen CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca sorularımızı yanıtladı. Siyasi çalışmalar nasıl gidiyor? Siyasi gündemi nasıl değerlendiriyorsunuz? Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak..